به نام خدا، در قسمت یازدهم از فصل سوم با موضوع بررسی  «گزارش مرور تعدادی انبار» و «گزارش مرور مبلغی انبار» همراه شما عزیزان هستیم؛ این دو گزارش به دلیل کاربرد فراوان در بخش انبار از مهمترین گزینه های سیستم تامین کنندگان و انبار نرم افزار سپیدار به شمار می آیند.

مرور تعدادی و مبلغی انبار

برای دسترسی به این دو بخش ابتدا بر روی سیستم تامین کنندگان و انبار کلیک می کنیم و از زیر منوی عملیات آن می توانیم دو گزینه مربوط به گزارش های « مرور تعدادی انبار» و « مرور مبلغی انبار» را  انتخاب کنیم.

گزارش مرور تعدادی کالا

در بخش مرور تعدادی انبار و مرور مبلغی انبار به دلیل ویژگی داینامیک بودن گزارشات در نرم افزار سپیدار میتوانیم تمام اطلاعات موجود را با توجه به معیار های خودمان تنظیم و از آن خروجی بگیریم.

بعضی از معیار هایی که میتوانیم برای این دو بخش تعیین کنیم را میتوانیم نمونه های انبار، کالا، ردیابی، تامین کننده، مشتری،  تولید، مصرف، فاکتور خرید، اسناد، اقلام و … را مثال بزنیم. در این بخش حتی میتوانیم این معیار ها را  به شکل ترکیبی نیز به کار ببریم تا بتوانیم دقیقا گزارشی متناسب با آنچه می خواهیم تهیه کنیم.

آیتم های گزارش مرور تعدادی کالا

 در پنجره مربوط به این گزارش ها کافیست بازه زمانی مورد نظر خود را تعیین  کنیم  و تنظیمات مربوط به اطلاعاتی که در ذهین داریم را انجام دهیم.

فیلتر تاریخ در گزارش

برای یادگیری نحوه ی اعمال کردن تنظیمات دلخواه برای این گزارش حتما ویدئو رایگان این مبحث را در ابتدای همین صفحه مشاهده کنید؛ ممنون که ما را تا انتهای این قسمت و فصل دنبال کردید در فصل بعد به مرور عملیات مربوط به سیستم مشتریان و فروش در پنج قسمت خواهیم پرداخت.

لطفا نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات خود را در ارتباط با آموزش ها را، از طریق پنل ارسال نظرات در امتداد همین صفحه برای ما ارسال کنید تا ما بتوانیم آموزش های هدفمند و باکیفتی را برای شما عزیزان در نظر بگیریم.

در صورت علاقه و تمایل نیز برای اطلاع از آخرین آموزش های ارائه شده و اخبار حوزه حسابداری نیز شبکه های اجتماعی حساب سنتر را دنبال کنید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

اشتراک گذاری

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا آن را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

بالا
بالا
مقاله
مقاله
نظرات
نظرات
اشتراک
اشتراک

نوشته های مرتبط

فهرست