نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری ابزاری است در جهت سرعت بخشیدن به فرآیند مالی و حسابداری مجموعه شما، این فرآیند مالی میتواند فقط شامل ثبت اسناد حسابداری باشد یا شامل فرآیند های پیچیده تری باشد؛ مثلا امروز یک نرم افزار حسابداری توانایی نگهداری موجودی کالاها،محاسبه بهای تمام شده، محاسبه استهلاک دارایی ها،ثبت و نگهداری اسناد فروش و… را دارد ، شما به عنوان شخصی که به دنبال یک نرم افزار حسابداری مناسب برای مجموعه خود هستید باید نکاتی را قبل از خرید یک نرم افزار مناسب رعایت کنید.

down-arrow

قیمت انواع نرم افزار حسابداری

قیمت کالا همیشه یکی از مهمترین نکات مورد توجه من قبل از خرید هر محصولی بوده، من همیشه ارزان ترین کالاهارو میخرم به شرطی که اون کالا بتونه نیاز منو برطرف کنه، درواقع اگر کالای 4000 تومانی رو 1000 تومان خریداری کنم ولی این کالا جوابگوی نیاز من نباشه ، هم 1000 تومان من هدر رفته ، هم مجبورم برگردم و دوباره کالای 4000 تومانی رو بخرم و از همه مهمتر وقت من در فرآیند تست و نتیجه گیری کالای 1000 تومانی هدر رفته، اگر بخوام یکی از تجربیاتم رو با شما در میان بگذارم ، دنبال نرم افزار حسابداری ارزان نباشید! ،دنبال نرم افزار حسابداری باشید که هم نیاز شما رو برطرف میکنه و هم ارزان هست !

اینجا در حساب سنتر ما با شرکت های تولید کننده نرم افزار حسابداری شرکتی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی همکاری داریم، ما براساس تجربیات تیمی شرکت هایی رو انتخاب کردیم که ببشترین نزدیکی رو با معیار های شما عزیزان داشته باشند.

آیا حساب سنتر نرم افزار ها ی حسابداری را گران تر میفروشد؟

در پاسخ به شما باید بگویم: ابداَ ، در خرید از حساب سنتر شما 1 ریال از قیمت های مصوب شرکت تولیدکننده گرانتر پرداخت نمیکنید و همینجا این تضمین را به شما میدهیم که در صورت گرانتر خریدن نرم افزار های حسابداری ، ما نرم افزار رو از شما پس میگیریم و یا تا آخرین ریال همراه با خسارت های جانبی متحمل شده آن را به شما پرداخت میکنیم، حساب سنتر همچنین مطابق با آخرین طرح های تشویقی و تخفیف های شرکت ها نرم افزار های خود را به فروش میرساند.

قیمت نرم افزار حسابداری ساده ، ارزان و کاربردی در بازار امروز چقدر است؟

امروز 19 مهرماه 1398 وقتی به لیست قیمت نرم افزار های حسابداری نگاه میکنم تنوع خیلی زیادی رو میبینم ولی بگذارید متوسط قیمت این نرم افزار ها رو برایتان شرح دهم:

 • بررسی قیمت نرم افزار حسابداری فرروشگاهی
 • بررسی قیمت نرم افزار حسابداری شرکتی

قیمت مناسب برای نرم افزار حسابداری فروشگاهی چقدر است؟

نرم افزار های فروشگاهی از نرم افزار های شرکتی ارزان تر هستن، چون مطابق با نیاز و مطابق با درآمد یک فروشگاه ساخته شده اند، قیمت ها خیلی متنوع هستن و ممکنه از اصناف مختلف فرق داشته باشن ولی به صورت کلی قیمت یک نرم افزار فروشگاهی از 200،000 تومان تا 1،500،000 تومان هست ، حالا با توجه به صنف کاری ، شرکت سازنده ، امکانات جانبی که شما انتخاب میکنید این قیمت میتونه بالاتر هم باشه ، ولی اگر نرم افزار خودتون رو در این بازه قیمتی خریداری کردید و از کارکردش راضی هستید ، نگران نباشید شما با قیمت مناسبی نرم افزار حسابداری خود را خریداری کرده اید.

قیمت مناسب برای نرم افزار حسابداری شرکتی چقدر است؟

نرم افزار های شرکتی قیمت های بسیار بالاتری نسبت به فروشگاهی دارند و همینجا این نکته رو اعلام میکنم که اگر به دنبال نرم افزار شرکتی خوب هستید اصلا دنبال ارزان قیمت ها نروید.

خب ،شرکت ها معمولا فعالیت های بسیار متنوعی دارند ما شرکت های بازرگانی ، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری داریم، فرآیند هر کدام از این شرکت ها ، قوانین دارایی، بیمه و استاندارد های حسابداری و روش صدور اسناد در این شرکت ها بسیار با یکدیگر متفاوت است.

پس در بازار نرم افزار های حسابداری شرکتی با تنوع چند برابری محصولات نسبت به نرم افزار فروشگاهی سروکار داریم و همین موضوع انتخاب یک نرم افزار حسابداری شرکتی مناسب را برای ما سخت تر کرده، نرم افزار های حسابداری شرکتی معمولا با توجه به نیاز شما قیمتشان متفاوت است، مثلا ما اگر بخواهیم امکانات یک آپشن محاسبه کامل حقوق و دستمزد را در نرم افزار حسابداری خود داشته باشیم باید در ازای آن مبلغ اضافه پرداخت کنیم.

اگر بخوام یک مثال مشابه و ساده برای شما بزنم در زمان خرید ماشین ما میتونیم ماشینی بخریم که بدون آپشن باشه یا نیمی از آپشن هارو داشته باشه و یا فول آپشن باشه پس قیمت نرم افزار حسابداری شرکتی بسیار تنوع زیادی داره و با توجه به این توضیحات شما در بازار امروز ( 19 مهرماه 1398 ) از 1.400.000 تومان تا 30.000.000 تومان میتوانید نرم افزار حسابداری شرکتی خریداری کنید، دیگه خودتون فاصله قیمتی و مقدار آپشن های این دو را تصور کنید.

نرم افزار حسابداری رایگان

به دنبال نرم افزار حسابداری رایگان هستید؟ اجازه دهید این درخواست شما را بررسی کنیم ؛ قبل از بررسی باید این نکته را به شما یادآوری کنم که نرم افزار حسابداری که بتواند تمام نیاز های شما را برطرف کند در بازار فعلی رایگان نیست ، اما ما در این داستان فرض محال را ممکن دانسته و فرض میکنیم که نرم افزار حسابداری ای پیدا کردیم که هم رایگان است و هم از کیفیت خوبی برخوردار است، بیایید کمی از مخارج این شرکت تولید کننده نرم افزار را بررسی کنیم:

 • یک شرکت نرم افزاری هزینه بسیار زیاد و قابل توجهی را صرف توسعه و تولید یک نرم افزار حسابداری با همکاری تیم برنامه نویسی و مالی خود میکند.
 • بعد از تولید این شرکت هزینه زیادی را صرف تبلیغات نرم افزار خود در این بازار رقابتی میکند.
 • بعد از فروش نرم افزار تیم توسعه باید اصلاحات لازم را روی نرم افزار خود انجام دهد چون نرم افزار تازه وارد بازار شده و مطمنن اشکالات زیادی دارد.
 • یک شرکت نرم افزاری بعد از فروش نیار به ارائه خدمات پس از فروش برای مشتریان دارد.
 • بعد از فروش مشتریان تمامی نرم افزار ها نیاز به پشتیبانی و آموزش دارند تا بتوانند به صورت صحیح از نرم افزار خود استفاده کنند.

تمامی اقدامات بالا نیاز به نیرو کار متخصص ، هزینه اجاره محل ، هزینه های اداری ، فروش ، بازاریابی و هزینه های متفرقه دارند ، شما به عنوان مدیر ، حسابدار و یا دانشجوی خواننده این متن بهتر از هر کس دیگری با این هزینه ها آشنایی دارید ، پس هیچ شرکتی نمیتواند خدمات بالا را بدون هزینه برای شما انجام دهد ، اگر به دنبال نرم افزار رایگان هستید ، بهتر است همین الان این کار را متوقف و به دنبال نرم افزاری باشید که بتواند پاسخگویی نیاز های شما باشد.

پس چرا شرکت هایی هستند که با وجود هزینه های ذکر شده در بالا نرم افزار حسابداری رایگان دارند؟

هر کالا یا خدمتی صرف نظر از نوع و شکل دارای 3 معیار اساسی است :

 • کیفیت خوب
 • قیمت ارزان
 • خدمات پس از فروش

طبق این قانون شما فقط میتوانید کالایی را خریداری کنید که دارای 2 ویژگی کلیدی باشد ، اگر دنبال نرم افزار حسابداری ارزان قیمت هستید باید با یکی از معیار های  کیفیت خوب نرم افزار حسابداری یا خدمات پس از فروش نرم افزار حسابداری خداحافظی کنید.

یک خبر خوب برای شما که به دنبال نرم افزار های حسابداری هستید

در بازار به شدت رقابتی امروز شرکت های نرم افزاری با توجه به همه هزینه ها و حاشیه سودی که باید برای خود داشته باشند، باید توانایی رقابت را با شرکت های موازی با کسب و کار خود حفظ کنند، برای ماندن در چرخه رقابت و حفظ مشتریان خود این شرکت ها باید نرم افزاری با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و پشتیبانی مناسب داشته باشند، و خبر خوب اینه که اگر قصد خرید از مجموعه حساب سنتر را دارید ما از قبل این 3 معیار را بررسی و بهترین ها را برای شما انتخاب کرده ایم.

نکات قبل از خرید نرم افزار حسابداری چیست؟

 • خدمات پس از فروش از قبیل پستیبانی تلفنی ، اینترنتی و حضوری
 • سابقه حضور در بازار و مورد تایید بازار قرار گرفتن

پشتیبانی تلفنی ، اینترنتی ، حضوری :

تقریبا مهم ترین فاکتور حساب سنتر جهت انتخاب نرم افزار های منتخبش همین نکته بوده پس شما هم بدون در نظر گرفتن این موضوع که چه نوع نرم افزاری خریداری میکنید یا از چه شرکتی شریداری میکنید حتما در مورد پشتیبانی نرم افزار هم سوال بفرمایید.

سابقه حضور در مارکت :

به قول معروف ” بسیار سفر باید تا پخته شود خامی ” در مورد نرم افزار های مالی هم به همین گونه است ، یک محصول نرم افزاری بعد از تولید و با قرار گیری در یک فرآیند طولانی تست گیری به دست مشتریان مشکلاتش نمایان و کمبود هایش اصلاح میشود ، خوشبختانه ما این نکته را نیز لحاظ کرده ایم ، شرکت سپیدار سیستم آسیا عضو گروه شرکت های همکاران سیستم از سال 1387 تاسیس شده و نرم افزار حسابداری سپیدار را با شعار ساده و پایدار و نرم افزار فروشگاهی دشت را با شعار ساده و سودمند وارد بازار کرد .

ویژگی های نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بگذارید اول مفهوم کلمه ” فروشگاه ” را برایتان توضیح دهم ، از نگاه نرم افزار های فروشگاهی هر کسب و کار دارای صنف میتواند یک فروشگاه باشد ؛ این جمله یعنی تمامی مغازه های سطح شهر فارق از نوع فعالیتشان یک فروشگاه به حساب آمده و میتوانند جهت تسریع فرایند فروش خود از نرم افزار های فروشگاهی استفاده کنند.

چرا باید نرم افزار فروشگاهی بخریم؟

یک سوپر مارکت را در نظر بگیرید ، نیاز های این فروشگاه چیست؟ دقدقه های یک سوپر مارکت چیست؟

من برایتان توضیح میدهم ، برای یک سوپر مارکت مدیریت موجودی کالا ها سخت است زیرا این فروشگاه دائما در حال خرید و فروش کالا ها است ، این کالا ها ممکن است در لحظه خریداری شوند و به فروش برسند ، ممکن است تاریخ مصرفشان گذشته و فاسد شوند ؛ باید قبول کنید که حتی مدیریت موجودی کالا های یک سوپر مارکت کوچک هم روی کاغذ کار سختی است ، حال اگر ما از موجودی درست کالاها در فروشگاه خبر نداشته باشیم ، در مرحله بعد امکان محاسبه سود خالص فروشگاه خود را نیز از دست میدهیم  .

نرم افزار فروشگاهی به ما چه کمکی میکند؟

حالا سوپرمارکتی را در نظر بگیرید که دارای نرم افزار حسابداری است ، با ورود کالا ها فاکتور خرید ثبت میکنید و موجودی کالا ها را اتوماتیک افزایش میدهد ، همچنین با صدور فاکتور فروش موجودی کالا ها به صورت اتوماتیک کم میکند ، به همین راحتی مشکل موجودی انبار ما حل میشود ؛ اما صبر کنید این فقط بخش کوچکی از امکاناتی است که یک نرم افزار فروشگاهی به شما میدهد.

با کمک نرم افزار حسابداری فروشگاهی علاوه بر کنترل موجودی کالا های خود میتوانید یک باشگاه مشتریان کوچک نیز برای خود داشته باشید ، اسامی و مشخصات تمامی مشتریان را ذخیره و حتی در صورت نیاز به آنها پیامک دهید.

نرم افزار فروشگاهی میتواند با اتصال آنلاین به دستگاه کارتخوان و ترازوی فروشگاه شما سرعت فروش شما را چند برابر کند و همچنین به طرز قابل توجهی امکان بروز خطای انسانی را کاهش دهد.

با نرم افزار مالی فروشگاهی میتوانید حساب تک تک مشتریان یا تامین کنندگان را داشته و در صورت نیاز در لحظه حساب آنها را چک کنید ؛ از مقدار فروش صندوقدار های خود در روز گزارش گرفته و با وجه دریافتی آنها مقایسه و مقایرت گیری کنید.

موجودی حساب بانکی و صندوق خود را چک کنید ، با استفاده از گزارش های فروش روی کالا های پر فروش خود بیشتر سرمایه گذاری کنید .

در مجموع نرم افزار حسابداری فروشگاهی مانند یک جعبه ابزارآلات میتواند کاربرد های متفاوتی برای شما داشته باشد ، فقط کافی است کار با این ابزار ها را بلد باشیم و در زمان مناسب ابزار مناسب را جهت رفع نیاز از این جعبه ابزار انتخاب کنیم.

ویژگی های نرم افزار حسابداری شرکتی

اگر چند سال به عقب برگردیم ، با نرم افزار های حسابداری شرکتی تنها میتوانستیم سند حسابداری بزنیم و از اسناد خود گزارش تهیه کنیم ، اما خوشبختانه همگام با پیشرفت علم نرم افزار های شرکتی نیز پیشرفت های قابل توجهی داشته اند.

دیگر نمیتوان گفت نرم افزار حسابداری فقط کار یک نرم افزار ساده را انجام میدهد، امروزه نرم افزار های مالی در زمینه های متنوعی به کمک حسابداران و مدیران می آیند :

انبارداری ، اتوماسیون فروش ، اتوماسیون دریافت و پرداخت ، کنترل مواد در خط تولید ، فرایند شرکت های پیمانکاری ، ثبت اتوماتیک ورود و خروج کارکنان یک شرکت ، محاسبات اتوماتیک حقوق و دستمزد کارمندان ، خروجی تمامی فایل های قانونی بیمه و مالیات از جمله کار هایی است که یک نرم افزار شرکتی امروز انجام میدهد.

نظرات شما

نظرات خود را در مورد دوره آموزشی نرم افزار سپیدار بیان کنید 🙂

36 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • احسان
  1401-12-17 15:19

  ماژول سفارش کار برای شرکت هایی که محصولات متنوع و ادواری به صورت جدید تولید می کنند کارایی دارد ؟ در صورت نداشتن کارایی ممکن پیشنهاد شما چیست با تشکر

  پاسخ
 • معین
  1401-10-30 22:59

  سلام وقتتون بخیر تو نسخه آموزشی سپیدار هنگان نصب در مشخصات نصب برنامه کنار سرور نوشته ( ارتباط با سرور پایگاه داده برقرار نشد ) میشه راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
 • ژاله
  1401-08-04 22:38

  سلام من امروز نسخه آموزشی سپیدارو خریدم ومیخوام واردش بشم میگه کلمه عبور صحیح نیست درصورتی که اولین بار میخوام واردش بشم تازه نصبش کرم

  پاسخ
  • سلام ژاله عزیز
   پیشنهاد میکنم حتما ویدیو آموزش نصب موجود در پنل کاربری را تماشا کنید؛ در صورتی که همچنان مشکل داشتید با شماره 02188800150 تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 • حسام
  1400-12-23 12:46

  سلام وقت بخیر،نسخه آموزشی سپیدار رو خریداری کردم و الان بعد یک ماه نرم افزار با خطای ورود به برنامه مواجه شدم،ممنون میشم راهنماییم کنید که حل بشه

  پاسخ
  • سلام حسام عزیز
   برای بررسی این موضوع با شماره 02188800150 تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 • سلام
  من نسخه اموزشی نرم افزار رو خریدم و نصب کردم و بعدش ویندوزمو عوض کردم ایا تا چند بار میتونم نرم افزار رو نصب کنم و استفاده کنم
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • سلام علی عزیز
   بله؛ میتوانید مجدد همان سیستم نرم افزار را نصب کنید؛ اما اگر سخت افزار شما تعویض شده باشد؛ امکان نصب مجدد وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 • امیر
  1400-05-21 21:34

  سلام خدمت شما آیا در برنامه سپیدار این امکان وجود داره که بتونیم بصورت همزمان از دو معین بصورت تفضیل گزارش بگیریم که مطالبات و دیون ما رو بطور دقیق نمیش بده.
  به عنوان مثال هر دو معین حسابهای پرداختنی و دریافتنی رو انتخاب کنیم و بعد به تفضیل مانده اصلی اون ها رو نشون بده چون اگر جداگانه گزارش بگیریم برای طرف حساب هایی که هم در حسابهای پرداختنی و هم در حسابهای دریافتنی مانده دارن به مشکل بر میخوریم و گزارش مطالبات و دیون ما دچار اشکال میشه.
  حالا چه از طریق گزارش ساز یا گزارش پویا یا مرور حسابها یا اصلا از طریق کلاب درخواست بدیم گزارش رو برامون طراحی کنن البته اگر امکان همچین چیزی باشه.
  ممنون از شما

  پاسخ
  • سلام امیر عزیز
   بله این امکان وجود دارد.
   سپاس از همراهی شما

  • امیر
   1400-05-22 11:49

   سلا استاد رجبی عزیز ممنون از پاسخگوییتون خب ما به چه صورت میتونیم این گزارش رو داشته باشیم.باید طراحی بشه یا از طریق خود سیستم این امکان وجود داره یا….

  • سلام امیر عزیز
   در مرور حسابها / تب تفصیلی / تفصیلی مورد نظر خودتون رو دابل کلیک کنید تا سبز شود / برگردید به تب معین / تمامی معین های مانده دار مربوط به آن تفصیلی نمایش داده میشود.
   اگر نیاز شما گزیرش گیری از تمامی تفصیلی ها به صورت یکجا هست؛ این گزارش باید برای شما طراحی شود، و برای این منظور میتوانید با شماره 02188800150 تماس بگرید.
   سپاس از همراهی شما

  • نازنین محمدی
   1400-10-11 10:40

   سلام خسته نباشید
   من هرکار که میکنم هیچکدوم از نرم افزار های حسابداری نمیتونم نصب کنم‌ روی سیستمم‌
   باید چیکارکنم؟؟

  • سلام نازنین عزیز
   در نصب کدام نرم افزار ها مشکل دارید؟
   سپاس از همراهی شما

 • علی منوری
  1400-04-30 23:06

  سلام سوالی داشتم:
  شماره پیگیری در حسابداری سپیدار چه کابردی دارد؟

  پاسخ
  • سلام علی عزیز
   در شماره پیگیری معمولا شماره چک و تاریخ چک ثبت میشه؛ اما میتونید این ویژگی رو برای سایر حسابها نیز فعال کنید و هرچیزی داخل فیلدش بنویسید، قابل گزارش گیری است.
   سپاس از همراهی شما

 • تارا
  1400-04-24 01:06

  سلام
  اگه نرم افزار سپیدار رو یاد بگیریم. میتونیم با نرم افزار های دیگه هم کار کنیم ؟

  پاسخ
  • سلام تارا عزیز
   چهارچوب اکثر نرم افزار ها یکی است؛ اگر سپیدار را یاد بگیرید، خیلی راحت تر نرم افزار های دیگر را نیز یادمیگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 • کسری
  1400-04-11 20:12

  سلام عرض ادب خدمت آقای رجبی
  بنده نسخه اموزشی نرم افزارو تهیه کردمم برای بار اول که نصب کردم مشکلی نبود اما حالا که مجدد نصب کردم خطا میده که نام شرکت وارد نشده ممنون میشم راهنمایم کنید

  پاسخ
  • سلام کسری عزیز
   باید سیستم شما بررسی شود؛ اگر پشتیبانی دارید؛ با شماره 02181022444 تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 • سلام آقای رجبی
  من سال مالی 99 رو تعریف کردم شروع از 1/1/99 خاتمه 30/12/99 . ولی هر ثبتی که میزنم خطا میده که تاریخ تعیین شده مثلا 5/2/99 باید درمحدوده سال مالی جاری باشد ، ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل کجاس ؟

  پاسخ
  • سلام کاربر عزیز
   باید نرم افزارتون رو به آخرین نسخه آپدیت نمایید.
   سپاس از همراهی شما

 • فاطمه
  1400-04-03 19:02

  سلام وقت بخیر
  من نرم افزار آموزشی سپیدار رو تهیه و نصب کردم .. الان وارد برنامه میشم نام کاربر زده آدمین ولی میخوام تایید کنم آیکون تایید برام فعال نیست … تست کردم ارتباط سرور هم قطعه…. ممنون میشم راهنمایی ام کنید

  پاسخ
  • سلام فاطمه عزیز
   احتمالا دیتا بیس شما به درستی نصب نشده است؛ یا در نصب تداخلی داشته اید؛پشتیبانی نصب نسخه های آموزشی نرم افزار سپیدار با شرکت سپیار است.
   شما میتوانید با نام کاربری و رمزعبوری که به شما داده شده است؛ در ساعات 15 الی 17 در روز های شنبه تا چهارشنبه با شماره 02181022444 تماس بگیرید و مشکلتان را برطرف نمایید.
   سپاس از همراهی شما

 • پریسا
  1400-03-17 14:18

  سلام من روز جمعه قفل آموزشی رو خریدم اما رو سیستمم نصب نمیشه. تو قسمت لاینسس هم رمز عبور و نام کاربری نیومده با پشتیبانی هم تماس میگرم اولش میگن ک رمز عبور و نام کاربری رو بگم.

  پاسخ
  • سلام پریسا عزیز
   با شماره 02188800150 نماس بگیرید؛ در خدمتتون هستیم.
   سپاس از همراهی شما

 • پریسا
  1399-12-07 15:26

  سلام من نرم افزار حسابداریشو دادم حالا ی نرم افزار انبار مقداری میخوام قابل تهیه هست ؟

  پاسخ
  • سلام پریسا عزیز
   بله قابل انجام هست؛ برای راهنمایی با شماره 02188800150 تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 • تارا
  1399-10-02 18:10

  سلام. من نرم افزار سپیدار آموزشی و تهیه کردم ولی موقع نصب میگه پایگاه داده با خطا نصب شد. من با پشتیبانی هم تماس گرفتم اونا گفتن مشکل از فایله. نصب نمیشه الان. باید چکار کرد؟

  پاسخ
  • سلام تارا عزیز
   فردا با شماره 02188800150 تماس بگیرید تا براتون بررسی کنیم.
   سپاس از همراهی شما

 • شگفت
  1399-09-11 19:49

  سلام خدمت آقای بهنام رجبی یه سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی کنید واسه دریافت گزارش سود و زیان در نرم افزار سپیدار سیستم از کدام قسمت باید این گزارش تهیه کنم ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی
   برای دریافت سود و زیان از این مسیر اقدام کنید:
   شرکت > گزارش ساز > حسابداری > صورت سود و زیان

 • ببخشید الان بهترین نرم افزار حسابداری برای شکرت ها چه نرم افزاریه؟ هم از لحاظ قیمت هم کارکرد مناسب باشه؟

  پاسخ
  • سلام رها عزیز
   سوال شما اشتباهه، ما نرم افزار های حسابداری عالی با برند های گوناگون داریم اما هر نرم افزاری برای هر کسب و کاری مناسب نیست، به طور مثال گروه حساب سنتر در رده کسب و کار های شرکتی فقط نرم افزار سپیدار رو به فروش میرسونه اما ما نرم افزار سپیدار رو به همه مشتریان پیشنهاد نمیدیم تنها در صورتی که نرم افزار سپیدار بتونه تمامی نیاز های شما رو پوشش بده میتونه بهترین گزینه برای شما باشه.
   اگر قصد خرید نرم افزار حسابداری دارید پیشنهاد میکنم از شماره بالای وبسایت با ما در تماس باشید تا با مشاوره تخصصی و رایگان بتونید بهترین انتخاب ممکن رو داشته باشید.

 • متین
  1399-02-24 20:08

  سلام، مقاله بسیار عالی بود ممنون از شما

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

اشتراک گذاری

دوره آموزشی نرم افزار سپیدار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بالا
بالا
محتوا
محتوا
نظرات
نظرات
اشتراک
اشتراک