نرم افزار فورشگاهی دشت

نرم افزار دشت همکاران سیستم

نرم افزار فروشگاهی دشت نرم افزاری بهینه شده و مخصوص فروشگاه هاست ، این نرم افزار تمامی فرآیند های خرید کالا ، انبار کالا ، فروش و سود را دنبال کرده و گزارش های مورد نیاز شما در این بخش ها را به شما میدهد؛ این نرم افزار فروشگاهی  در چند صنف خاص نیز بهینه سازی شده تا بهتر پاسخ گوی نیاز این گونه اصناف باشد.

down-arrow

درباره نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت

شرکت همکاران سیستم ، بعنوان بزرگترین شرکت نرم افزاری بخش خصوصی در ایران با بیش از 1300 نیروی متخصص فعال ، نخستین شرکت حاضر در بورس در زمینه ی نرم افزار های فروشگاهی و شرکتی است که با سپری کردن بیش از 30 سال ارائه ی راهکار های نرم افزاری به کسب و کارهای ایرانی ، افتخار داشتن بیش از چهل و شش هزار مشتری را در کسب و کار های کوچک ، متوسط ، بزرگ و اصناف را داراست.

همکاران سیستم

شرکت سپیدار سیستم آسیا یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه همکاران سیستم است که با هدف ارائه ی انحصاری نرم افزار های حسابداری فروشگاهی ” دشت ” و حسابداری شرکتی  ” سپیدار ” همراه با خدمات مربوطه ، برای مشتریان این دو محصول درسال 1387 تاسیس گردید .

نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت با شعار ساده و سودمند بطور ویژه برای اصناف طراحی شده است . تا نیاز فروشگاه ها را برای یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی جامع با رابط کاربری ساده برطرف کند.  سیستم دشت با صندوق های فروشگاهی کاملا منطبق بوده و میتواند بصورت کامل با تمام ابزار های مورد نیاز مکانیزم فروش مانند ترازو ، بارکد خوان ، لیبل پرینتر ، فیش پرینتر و … ارتباط برقرار کند و چرخه فروش را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

این مسئله که نرم افزار حسابداری تاثیر بسزائی در بهبود کسب و کار یک فروشگاه دارد غیر قابل انکار است ، اما نکته هایی وجود دارد که قبل از تهیه ی نرم افزار حسابداری باید به آنها اهمیت داد و آنها را در نظر گرفت .

بالا بردن دقت و افزایش سرعت در عملیات فروشگاهی مثل خرید ، فروش ، محاسبه سود و زیان ، مانده حساب ، انبارداری و … از معیار های مهم برای تهیه ی یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی است  اما مهم تر از آن کیفیت هماهنگی آن با سیستم های دیگر و پشتیبانی آن است که در زمان کار با نرم افزار نیازش بیشتر حس میشود که بطور ویژه این امکانات در نرم افزار دشت پیش بینی شده است .

ویژگی ها منحصر به فرد نرم افزار فروشگاهی دشت

 • ارائه راه حل برای تمام فرایند های مورد نیاز در سیستم فروش و حسابداری فروشگاهی .
 • رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده کاربران با کمترین سطح دانش حسابداری و کامپیوتری .
 • امکان نصب و استفاده بر روی سیستم های دارای صفحه لمسی .
 • اتصال مستقیم به دستگاه های جانبی مانند ترازو ، بارکد خوان ، لیبل زن و …
 • اتصال آنلاین به دستگاه کارتخوان و کاهش زمان و افزایش دقت در امر تسویه حساب مشتری .
 • ثبت خودکار اسناد حسابداری و کاهش زمان تکمیل فرایند و افزایش بهره وری .
 • بهره مندی از یکسال پشتیبانی کاملا رایگان نرم افزار در زمان خرید توسط کارشناسان خبره و امکان تمدید آن .
 • امکان استفاده از نرم افزار دشت بصورت تحت شبکه
 • امکان استفاده از چند نسخه در شبکه کامپیوتری
 • امکان گزارش گیری های پیشرفته از عملکرد ها
 • وجود راهنمای تمام بخش های نرم افزار در پکیج نرم افزار
 • امکان استفاده از داده های موجود در فایل اکسل و قابلیت ارائه اطلاعات بصورت فایل اکسل
 • سازگاری کامل با سناریو های صندوق های فروشگاهی
 • امکان نمایش فاکتور فروش در صفحه نمایش مخصوص خریدار

اطلاعات نسخه ها

در این بخش به صورت کلی و جامع با امکانات 6 نسخه نرم افزار دشت آشنا میشوید.

نسخه عمومی

نسخه عمومی نرم افزار دشت تمام ویژگی های مورد نیاز برای اصناف مختلف را در خود جای داده است و اصناف گوناگون برای مدیریت مباحث خرید و فروش ، انبار داری ، گزارشات ، حسابداری، عملیات بانکی ،سود و زیان شرکا و اتوماسیون صندوقهای فروشگاهی میتوانند از قابلیت های فوق العاده نسخه عمومی نرم افزار حسابداری دشت بهره مند شوند و با خیالی آسوده به فکر توسعه کسب و کار خود باشند.

نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم

نسخه سوپر مارکت

نرم افزار سوپر مارکت حسابداری دشت بطور اختصاصی برای صندوق های فروشگاهی سوپر مارکت ها طراحی شده و میتواند با تمام سخت افزار های جانبی از جمله ترازو ، فیش پرینتر ، بارکدخوان ، کارت خوان و… ارتباط بر قرار کند.یکی از ویژگی های فوق العاده این نسخه اطلاعات 14 هزار کالای سوپر مارکت ها است که بصورت پیش فرض در آن قرار دارد و در کمترین زمان ممکن میتوان بعد از استقرار از ویژگی های نرم افزار سوپر مارکت دشت بهره برد

نرم افزار دشت همکاران سیستم

نسخه پوشاک

نرم افزار پوشاک و کیف و کفش حسابداری دشت برای افزایش سرعت و دقت در امر فروش طراحی شده است که از ویژگی ماتریس کالا نیز برای کاهش زمان معرفی کالا های جدید نیز بهره میبرد، این نسخه با توجه به نیاز های فروشگاه های پوشاک ، کیف و کفش طراحی شده است  تا بتوان به راحتی مبحث فروش و حسابداری فروشگاه را مدیریت کرد و با استفاده از مکانیزه شدن فروش و افزایش سرعت و دقت در خرید و فروش ، انبار داری ، محاسبه سود و زیان ، مانده حساب  و گزارشات دقیق بهره وری آن را افزایش داد؛ یکی از دقدقه های فروشگاه های پوشاک ، کیف و کفش معرفی تمام کالا ها در نرم افزار حسابداری است که به همین دلیل در نرم افزار پوشاک دشت وِیژگی ماتریس کالا طراحی شده است تا بتوان به راحتی به کمک مدل ، سایز ، رنگ و ویژگی های دیگر تعریف شده در نرم افزار ، بصورت خودکار بوسیله قابلیت ماتریس ، تمام کالا ها ایجاد و ثبت گردند .

نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم

نسخه آراشی و بهداشتی

برای مدیریت بهتر در فروش و حسابداری فروشگاه های آرایشی بهداشتی منتشر شده است که از ویژگی بانک اطلاعات 1400 کالای آرایشی-بهداشتی از پیش تعریف شده بهره میبرد، نسخه آرایشی و بهداشتی دشت برای مدیریت بهتر و آسانتر فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی معرفی شده است و از داشتن ویژگی بانک اطلاعاتی بیش از 1400 محصول مرتبط به کالا های این صنف نیز بهره میبرد که زمان راه اندازی سیستم فروش را به حداقل میرساند و میتوان در در زمانی کوتاه فرایند استقرار نرم افزار را انجام داد.

نرم افزار حسابداری دشت نسخه آرایشی بهداشتی

نرم افزار املاک

نسخه املاک نرم افزار حسابداری دشت بر اساس معیار های مورد نیاز صنف املاک برای ثبت راحت تر فایل های ملک ها و فراخوانی سریع و هوشمند آنها طرح ریزی شده است و براحتی میتوان با بکارگیری نرم افزار املاک دشت میزان هدر رفت زمان را کاهش داد و بهترین فایل های ممکن را برای مشتریان با استفاده از جستجوی هوشمند نرم افزار پیشنهاد کرد و خواسته مشتری را به بهترین وجه ممکن پاسخ داد و در صورت نیاز فاکتور خدمات انجام شده را ثبت کرد .

نرم افزار حسابداری دشت نسخه املاک

نسخه طلا و جواهر

نسخه طلا فروشی نرم افزار دشت با توجه به معیار ها و نیاز های ویترین های طلا فروشی طرح ریزی شده است و میتواند بدلیل داشتن ویژگی های اختصاصی مربوط به ویترین ها زمان ثبت فلکتور ، محاسبه قیمت ، جستجوی کالا را به طرز چشم گیری کاهش دهد و بهره وری را افزایش دهد و همچنین خطا های محاسباتی را نیز به صفر برساند؛ نسخه طلا فروشی نرم افزار دشت با توجه به معیار ها و نیاز های ویترین های طلا فروشی طرح ریزی شده است و میتواند بدلیل داشتن ویژگی های اختصاصی مربوط به ویترین ها زمان ثبت فلکتور ، محاسبه قیمت ، جستجوی کالا را به طرز چشم گیری کاهش دهد و بهره وری را افزایش دهد و همچنین خطا های محاسباتی را نیز به صفر برساند .

نرم افزار حسابداری دشت نسخه طلا

نظرات شما

با ثبت نظر ، سوالات خود در مورد نرم افزار دشت را از ما بپرسید.

18 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محمد سلیمانی
  1399-06-24 19:25

  سلام سوال من اینه که خلاصه هر فروشگاهی واسه خودش مالیات داره این نرم افزار چیزی برای مالیات داره؟

  پاسخ
  • سلام محمد عزیز
   نرم افزار دشت با توجه به فروش ها و خرید ها و هزینه هایی که ثبت میکنید، سود ناخالص شما را به صورت دقیق در هر ماه و در هر سال محاسبه میکند، بعد از محاسبه سود، مالیات نیز به راحتی قابل محاسبه میباشد.
   سپاس از همراهی شما

 • سینا سلیمانپور
  1399-05-31 17:22

  سلام.
  ما در حالا راه اندازی یه فروشگاه بزرگ پوشاک هستیم.
  خواستم بدونم با توجه به اینکه فروش ما مختص به پوشاک و کفش نیست و کالاهای دیگه مثل عطر و عینک و خیلی چیزای دیگه رو شامل میشه، آیا ما نسخه ی “عمومی پیشرفته” رو بگیریم، یا نسخه ی “پوشاک پیشرفته” ؟؟؟
  اگه ممکنه یه راهنمایی بکنید. ممنون

  پاسخ
  • سلام سینا عزیز
   نسخه پیشرفته پوشاک نرم افزار دشت را تهیه نمایید، در این نسخه محدودیتی از بابت نوع کالا ها وجود ندارد، به راحتی میتوانید کالا های عطر، عینک و.. را نیز تعریف نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 88800150 – 021 تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 • داریوش
  1398-09-14 12:16

  نرم افزار دشت میتونه سود هر شریک رو حساب بکنه؟ ما 3 نفر هستیم با سهم مساوی

  پاسخ
  • مارال صالحی
   1398-09-18 19:18

   با سلام ، بله در نرم افزار دشت شما میتوانید شرکا را تعریف و سود هر شریک را در نرم افزار وارد کرده و بعد از عملیات خرید و فروش نرم افزار دشت سود هر شریک را محاسبه میکند
   با تشکر از حضرو شما

 • مهیار کیامهر
  1398-08-24 23:00

  سلام خسته نباشید، مایه مطب کوچیک داریم که در زمینه طب سنتی فعالیت میکنیم و دنبال یه نرم افزار حسابداری طب سنتی هستیم که خدماتی که میفروشیم رو داخلش بزنیم فاکتور هم اگر بتونیم صادر کنیم که عالیه، نرم افزار دشت میتونه در این زمینه کمکی بکنه؟ راستی یه سری لوازم هم که مصرف میشن رو میخریم و میخوایم حساب اینا هم در سیستم باشه و اگر دارن تموم میشن بتونیم چک کنیم در این حوزه هم نرم افزار دشت کمک میکنه؟

  پاسخ
  • مارال صالحی
   1398-08-24 23:16

   سلام اقای کیامهر

   بله، با توجه به نیاز های شما در کسب و کارتان نرم افزار فروشگاهی دشت کاملا میتواند پاسخ گوی نیاز شما باشد.

   با تشکر از حضور شما کاربر محترم

 • امین نیکوکار
  1398-08-24 22:54

  نرم افزار دشت چند کاربره هست؟

  پاسخ
  • مارال صالحی
   1398-08-24 23:18

   سلام آقای نیکوکار

   شما میتواند زمانی که نسخه مورد نظر خود را انتخاب کردید در زمان خرید آنلاین تعداد کاربر های مورد نیاز خود را انتخاب کنید

   با تشکر از حضور شما کاربر محترم

 • سمیرا احمدی
  1398-08-23 19:36

  سلام ، من یه تولیدی خیاطی دارم با 12 نفر پرسنل ، حسابدار ما محاسبات کارگاه رو با اکسل انجام میده به تازگی محسبات خرید و فروش ما زیاد شده و تصمیم گرفتیم یک نرم افزار حسابداری خریداری کنیم ، نرم افزار دشت میتونه محاسبات حقوق و دستمزد پرسنل کارگاه رو انجام بده؟ ممنون

  پاسخ
  • مارال صالحی
   1398-08-23 19:39

   سلام خانم احمدی

   نرم افزار دشت میتونه در محاسبات شما در خرید و فروش و ثبت کالا های مصرفی به کمک شما بیاید ولی اگر به دنبال نرم افزاری هستید که محاسبات حقوق و دستمزد پرسنل شما را به صورت دقیق و خودکار محسبه و تمام فایل های قانونی بیمه و مالیات و دیسکت پرداخت را به شما بدهد باید از نرم افزار سپیدار همکاران سیستم استفاده نمایید.

   با تشکر از حضور شما کاربر محترم

 • ایمان
  1398-08-20 11:27

  سلام خسته نباشید
  نرم افزار دشت قابلیت اتصال به بارکد اسکنر هم داره؟
  ما نرم افزارمون با بارکد اسکنر مثل این که خیلی سازگار نیست و عدد هایی که بارکد اسکنر میخونه رو به صورت اشکال عجیب و غریبی برامون میاره8 و عملا برامون کارباردی نداره نرم افزار شما درست کار میکنه؟

  پاسخ
  • مارال صالحی
   1398-08-20 11:38

   سلام آقای ایمان

   بله ، شما مشکلی با دستگاه بارکد اسکنر در نرم افزار دشت نخواهید داشت ، این نرم افزار کاملا با دستگاه های بارکد اسکنر سازگاری دارد.

   با تشکر از حضور شما کاربر محترم

 • صابر محمدی
  1398-08-20 11:23

  ما از مشتریان شما هستیم این نرم افزار رو گرفتیم قبلا یه تنظیماتی داشت که وقتی فاکتور رو ثبت میکردیم خودش فاکتور رو چاپ میکرد و ما غیر فعالش کرده بودیم و الان میخوایم دوباره فعال بشه
  در ضمن میخوایم لوگو فروشگاهمونم به فاکتور اضافه کنیم ولی نمیدونیم چطوری

  پاسخ
  • مارال صالحی
   1398-08-20 11:37

   سلام آقای محمدی

   باید به این آدرس مراجعه کنید

   تنظیمات > تنظیمات > تنظیمات چاپ > عدد فاکتور فروش را یک قرارداد و دکمه ذخیره را بزنید.

   لطفا سوالات مربوط به نرم افزار را در بخش پشتیبانی بپرسید

   با تشکر از حضور شما کاربر محترم

 • مهدی شکری
  1398-08-20 11:18

  سلام
  من چند تا سوال دارم در مورد این نرم افزار
  1- این نرم افزار قیمت فاکتور رو خودکار میندازه روی دستگاه کارتخون؟
  2- انبار گردانی میشه کرد؟
  3-نرم افزار ما الان هلو هست میتونیم اطلاعات رو کپی کنیم به این نرم افزار؟
  4-نرم افزار شما مناسب کار فروشگاه کوچیک مواد غذایی هست؟

  پاسخ
  • مارال صالحی
   1398-08-20 11:34

   سلام آقای شکری

   1- بله ، نرم افزار دشت قابلیت اتصال آنلاین را به دستگاه کارتخوان دارد و قیمت فاکتور هم به صورت اتوماتیک در دستگاه کارتخوان قرار میگیرد
   2-بله، در نرم افزار دشت ما برای هر انبار به صورت جداگانه میتوانیم انبار گردانی انجام دهیم.
   3- شما میتوانید از خدمات کانورت اطلاعات استفاده کنید یا به حساب سنتر تماس گرفته و درخواست انتقال اطلاعات خود را به صورت تلفنی بیان کنید.
   4- بله، نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت – نسخه سوپر مارکت مناسب اصناف مواد غذایی میباشد . من این نسخه را به شما پیشنهاد میکنم

   با تشکر از حضور شما کاربر محترم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

اشتراک گذاری

نرم افزار حسابداری دشت را میان دوستانتان به اشتراک بگذارید

بالا
بالا
مقاله
مقاله
نظرات
نظرات
اشتراک
اشتراک
فهرست