سفارش طراحی گزارش اختصاصی در نرم افزار حسابداری سپیدار

4.6/5 - (19 امتیاز)

سفارش طراحی گزارش در نرم افزار دشت

ساختار نرم افزار فروشگاهی دشت طوری طراحی شده که، این نرم افزار به خودی خود گزارشات متنوعی را به استفاده کنندگان ارائه میکند؛ گاهی اوقات کسب و کار ها بنا به نیاز و نحوه استفاده خود از نرم افزار گزارشات شخصی سازی شده ای را نیاز دارند.

مجموعه حساب سنتر خدمات طراحی گزارش نرم افزار دشت را به استفاده کنندگان ارائه میکند؛ شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود و یا با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

down-arrow

ثبت سفارش

فرم ثبت درخواست

انواع گزارشات در نرم افزار دشت

گزارشات در کسب و کار های فروشگاهی از اهمیت بالایی برخوردارند؛ گزارشاتی مانند: به دست آوردن کالا های پر فروش ماه، مشخص نمودن مشتریان اصلی، گزارشات مربوط به هزینه ها و سود و زیان کسب و کار برای هر کسب و کار فروشگاهی با اهمیت است.

در نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم امکان ثبت اطلاعات و گزارش گیری از هر فیلد ثبتی وجود دارد؛ گاها ساخت بعضی از گزارشات در نرم افزار دشت توسط خود کاربران ممکن است؛ اما بعضی گزارشات به دلیل پیچیدگی ای که دارند نیاز به برنامه نویسی توسط مسئول طراح دارند.

طراحی گزارشات توسط خود کاربران قابل انجام است.

برای ساخت گزارشات چاپی، از مسیر:

گزارشات > گزارش ساز > قابل انجام است.

برای ساخت گزارشات داینامیک، از مسیر:

گزارشات > گزارشات پویا قابل انجام است.

گزارشات استاتیک در نرم افزار فروشگاهی دشت

طراحی گزارشات چاپی (استاتیک):

گزارشات چاپی یا استاتیک گزارشاتی هستند که ساختار و چهارچوب مشخصی دارند و همواره طبق الگو طراحی شده دیتای مشخصی را به کاربران ارائه میدهند؛ گزارشاتی از قبیل پرینت فاکتور فروش، فاکتور خرید، رسید انبار، خروج انبار و … از نمونه گزارشات چاپی هستند.

طراحی گزارشات پویا (داینامیک):

این نوع گزارشات فضایی شبیه به نرم افزار اکسل دارند؛ معمولا دیتا را به صورت فهرست وار به کاربران ارائه میکنند؛ ابزار های فیلتر سازی و تغییر پذیری در این مدل گزارشات وجود دارد؛ استفاده کنندگان میتوانند بنا به نیاز خود از دیتا ارائه شده خروجی های PDF و EXCEL را نیز تهیه نمایند.

نمونه گزارشات داینامیک در نرم افزار فروشگاهی
برای کسب راهنمایی درخواست مشاووره ثبت نمایید تا با شما تماس بگیریم

درخواست مشاوره

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

سوالات متداول

گزارشات در نرم افزار دشت چند مدل هستند؟

فرمت های چاپی و خروجی که به اصطلاح در نرم افزار گزارشات نامیده میشوند، در 2 دسته کلی قرار میگیرند:

  • گزارشات چاپی: گزارشاتی هستند که در فرمت PDF ارائهو جهت پرینت گرفتن و بایگانی کردن استفاده می شوند، مانندگزارشات فاکتور های خریدیا فروش و …
  • گزارشات پویا: گزارشاتی هستند که معمولا جنبه آماری دارند؛ محیطی شبیه به اکسل دارند و اطلاعات را به صورت فهرست وار به استفاده کنندگان ارائه میدهند.

نیاز به گزارش پیچیده ای دارم؛ امکان طراحی آن وجود دارد؟

رمحله شناخت و امکان سنجی باید توسط کارشناس طراح گزارشات بررسی شود؛ پیشنهاد میود؛ اگر درخواست گزارشی پیچیه را دارید برای بررسی آن با شماره 02188800150 تماس بگیرید.

مبلغ و هزینه ساخت گزارشات چقدر است؟

هزینه طراحی گزارشات نرم افزار دشت؛ بسته به پیچیدگی گزارش متنوع است؛ هرچقدر گزارشات درخواستی پیچیده تر باشد؛ به نسبت زمان بیشتری جهت آماده سازی و طراحی نیاز دارد و به نسبت همان هزینه طراحی نیز افزایش پیدا میکند.

امکان سفارش طراحی گزارشات به صورت تلفنی وجود دارد؟

بله؛ شما در ساعات اداری در روز های شنبه تا پنج شنبه میتوانید با شماره 02188800150 تماس بگیرید و درخواست طراحی گزارشات خود را مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

اشتراک گذاری

بالا
بالا
محتوا
محتوا
نظرات
نظرات
اشتراک
اشتراک