آشنایی با نرم افزار فروشگاهی دشت

نرم افزار فروشگاهی دشت یک نرم افزار کاربر پسند با محیط بهینه شده برای استفاده در صندوق های فروشگاهی میباشد، این نرم افزار امکانات متفاوت و کابردی را داراست و میتونه به عنوان یک نرم افزار کامل در فروشگاه ها استفاده بشه، محیط نرم افزار دشت در چند تب مختلف خلاصه شده است.

تب اطلاعات پایه:

از اسم این تب کاربرد اون رو میشه حدس زد، در واقع اطلاعات پایه ای که برای شروع کار با نرم افزار دشت لازم داریم که به اون وارد بشه از طریق این تب انجام میشه، معرفی طرف حساب ها، حساب های بانکی، دسته چک ها، صندوق ها و… در این تب انجام میشود.

تب خرید و فروش:

کاربرد این تب رو هم میشه حدس زد، تمامی عملیات های خرید، فروش، برگشت خرید،برگشت از فروش ها در این تب قابل ثبت شدن است، از کاربرد های دیگر این تب انجام عملیات انبار گردانی، دریافت فایل ارزش افزوده و فایل خرید و فروش فصلی است.

تب دریافت و پرداخت:

در کل اسم تب ها جوریه که به وضوح کاربرد اون ها مشخصه، کاربرد این تب برای دریافت و پرداختی از هر نوعی است، دریافت وجه نقد، حواله، کارتخوان، تسویه فاکتور ها، دریافت چک ها و به دنبال آن انجام تمامی عملیات های چک از قبیل واگذاری به بانک، وصول یا واخواست در این تب انجام میشود.

همچنین عملیات هایی مانند خرید و فروش دارایی، ثبت هزینه ها و بستن حساب صندوق دار نیز در این تب انجام میشود.

تب گزارشات:

بخش گزارشات در هر نرم افزاری بخش بسیار مهمی است، ما گزارشات نرم افزاری را با اهداف گوناگونی تهیه میکنیم، بعضی مواقع برای پیش بینی خرید و فروش و بودجه در ماه های آینده، بعضی مواقع برای بررسی حساب ها و مغایرت گیری سیستمی، بعضی اوقات هم برای بررسی کالا یا مشتری خواص برای هدف خواص، همچنین گزارش گیری از گردش بانکی از گزارشات پرطرفدار هر نرم افزار حسابداری ای است.

خبر خوب اینه که تمامی این گزارشات در نرم افزار دشت قابل استخراج است و شما به راحتی با چند کلیک میتواندی هر نوع گزارشی را از دشت دریافت کنید.

تب مدیریت پیام:

یکی از قابلیت های استثنایی نرم افزار دشت، اتصال آن به پنل مدیریت پیامک است، بعد از اتصال شما میتوانید دستوراتمتفاوتی را در دشت تنظیم کنید تا نرم افزار دشت در مناسبت ها و رویداد های خاص پیامک ارسال کند، مثلا در زمان ثبت فاکتور فروش برای مشتری پیامک ارسال کند، یا در زمان حذف یک فاکتور برای مدیریت پیامک ارسال کند، تمامی این رویداد ها منعطف و قابل تغییر است و شما برای هر رویادی میتوانید الگو پیامک تعریف کنید.

تب شرکا:

بعد از ثبت تمامی عملیات های خرید و فروش و ثبت هزینه ها، چه فایده دارد اگر نرم افزار شما سود شما را محاسبه نکند؟

نگران نباشید نرم افزار دشت به راحتی میتواند محاسبه سود سهام داران را انجام دهد، کافی است وارد تب شرکا شوید و سهامداران را به نسبت سهم خود تعریف کنید، اخر هر ماه به این بخش برگردید و از کزینه محاسبه جدید، محاسبات سود ماه را انجام و نسبت سود هر شریک را مشاهده کنید. ( به همین راحتی )

تب تنظیمات:

در این تب تنظیمات اصلی سیستم و بعضی قابلیت های شخصی سازی برای شما قرار دارد و میتوانید نسبت به سلیقه و نیاز خود در فروشگاه تنظیمات دلخواه را انجام دهید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • فیلم صدا نداره؟

  پاسخ
  • سلام کاربر عزیز
   ویدیو ها را با گوشی اندروید و یا کامپیوتر تماشا کنید، با بعضی مدل های آیفون تداخل دارند.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

اشتراک گذاری

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا آن را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

بالا
بالا
مقاله
مقاله
نظرات
نظرات
اشتراک
اشتراک

نوشته های مرتبط

فهرست