لیست برترین شرکت های نرم افزار حسابداری در جهان

تعداد خوانده شده: ‍ 1,600
دسته بندی نوشته: ‍ مقالات مالی

زمان مطالعه: 4 دقیقه

برترین شرکت های نرم افزار حسابداری

برترین شرکت های نرم افزار حسابداری و مالی در جهان کدامند؟

ZOHO BOOKS

1. ZOHO BOOKS

شرکت zoho books یک شرکت هندی میباشد این شرکت در سال ۲۰۰۵ اولین محصول از این شاخه را که یک واژه پرداز آنلاین بود ارائه کرد. مجموعه نرم‌افزارهای زوهو مثالی از رایانش ابری می‌باشند که نرم‌افزارها در محیط سرور به جای کامپیوتر شخصی پشتیبانی می‌شوند و کاربر از طریق مرورگر به آنها دسترسی پیدا می‌کند.

Zoho Books یک نرم افزار آنلاین حسابداری است که به شما اجازه میدهد به راحتی به شما اجازه میدهد تراکنش های مالی کسب و کار خود را مدیریت کنید؛مشتریان و فاکتور های خود را در کنترل داشتهع باشید، در حالی که هزینه های خود را چک میکنید، با کمک این نرم افزار کنترل کاملی در حساب های بانکی خود داشته باشید و فقط در زمان مورد نیاز با حسابدار خود تماس بگیرید؛به کمک گزارشات ZOHO BOOKS تصمیمات به جا و درستی بگیرید و همیشه در صدر باشید.

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا

Fresh Books

2. Fresh books

این شرکت در سال 2003 تأسیس شد و در تورنتو ، انتاریو ، کانادا مستقر است. FreshBooks یک نرم افزار حسابداری است که توسط شرکت 2ndsite. تولید و به بازار عرضه شده است. محصولات FreshBooks عمدتاً به سمت کسب و کار های کوچک و متوسط رهنمون می شوند و برنامه های حسابداری مبتنی بر راسانش ابری را ارائه می دهند که فاکتورها را برای مشتری برای زمان و تخصص به صورتحساب می فرستند.

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا

Dear Systems

3. Dream systems

 مناسب برای مشاغل کوچک و متوسط در بخش های خرده فروشی ، عمده فروشی ، تولیدی ، تولید مواد غذایی که نیاز به مدیریت سطح موجودی دارند. راه حل شامل کل چرخه تجارت در مدیریت موجودی است. خرده فروشان Shopify ، Magento ، Amazon و eBay بیشتر از فقط مدیریت موجودی های خود ، سیستم های DEAR را ادغام می کنند. DEAR Inventory ویژگی هایی را در اختیار شما قرار می دهد که برای مدیریت هزینه ها و سودآوری حداکثر به شما نیاز دارند.

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا (ندارد)

Quickbooks

4. QuickBooks

شرکت Intuit در سال 1983 توسط اسکات کوک و تام پروولکس در Mountain View ، کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. این شرکت پس از موفقیت Quicken برای مدیریت مالی فردی ، خدمات مشابهی را برای صاحبان مشاغل کوچک ایجاد کرد.

QuickBooks یک نرم افزار حسابداری است که توسط Intuit ساخته و به بازار عرضه شده است. محصولات QuickBooks عمدتاً به مشاغل کوچک و متوسط رهنمون می شوند و برنامه های حسابداری داخلی را ارائه می دهند و همچنین نسخه های مبتنی بر ابر را می پذیرند که پرداخت های مشاغل ، پذیرش صورت حساب ها و عملکردهای حقوق و دستمزد را می پذیرند.

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا

Wave Accounting

5. Accounting by Wave

Wave شرکتی است که مجموعه ای از خدمات مالی و نرم افزار آنلاین را برای مشاغل کوچک ارائه می دهد. این شرکت در محله لسلیویل در تورنتو ، کانادا قرار دارد. شرکت wave بیش از 244 میلیارد دلار معاملات درآمدی و هزینه ای را برای مشتریان خود ، از جمله 16 میلیارد دلار فاکتور سالانه مدیریت می کند.

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا

Sage Business Cloud Accounting

6. sage business cloud accounting

Sage Business Cloud که ابتدا در انگلستان و ایرلند در سال 2011 راه اندازی شد ، مجموعه ای از ابزارهای مدیریت مشاغل کوچک است که ابزارهای حسابداری ، حقوق و دستمزد ، پرداخت و زمان پیگیری را ارائه می دهد؛ این شامل برنامه های تلفن همراه است که پرداخت های شغلی را قبول می کنند ، صورتحساب های مدیریتی و پرداختی و عملکردهای حقوق و دستمزد را می پذیرند. این محصول در سال 2012 در ایالات متحده، کانادا ، فرانسه ، آلمان و اسپانیا در سال 2013 عرضه شد و در سرزمین های دیگری که Sage در آن فعالیت می کند ، راه اندازی شده است.

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا

SAP

7. SAP

 SAP یک شرکت نرم‌افزاری آلمانی است که عمده شهرتش را مدیون تولید نرم‌افزارهای سازمانی در زمینه مدیریت عملیات تجاری و روابط با مشتریان است. دفتر مرکزی این شرکت در والدورف در ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان واقع شده و دفاتر و شعب دیگری نیز در نقاط مختلف جهان دارد. شرکت SAP AG در ژوئن ۱۹۷۲ توسط پنج تن از مهندسان سابق IBM کار خود را در شهر مانهایم آلمان تحت عنوان «تحلیل سیستم‌ها و توسعه برنامه‌ها» شروع کرد. پس از مدتی این عنوان را به «سیستم‌ها، محصولات و برنامه‌های پردازش داده» تغییر داد و اولین محصول خود را در ۱۹۷۳ تولید کرد. از همان زمان محصولات این شرکت به «راهکارهای SAP» مشهور شد

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا

Receipt Bank

8. receipt bank

Receipt Bank بستر حسابداری مورد علاقه جهانی است که حسابداران ، حسابداران و مشاغل را به هم وصل می کند. از سال 2010 ، ما ضبط ، پردازش و به اشتراک گذاری اسناد مالی را ساده کرده ایم تا مشاغل بتوانند روی آنچه اهمیت دارد تمرکز کنند. شما کارهای دیگری بهتر از وارد کردن داده ها دارید.

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا

Oracle

9. oracle

شرکت اوراکل یک شرکت چند ملیتی فناوری کامپیوتری آمریکایی است که مقر آن در ردوود شورت ، کالیفرنیا است. این شرکت نرم افزار و فن آوری پایگاه داده ، سیستم های مهندسی ابری و محصولات نرم افزاری سازمانی بویژه مارک های خاص خود سیستم های مدیریت پایگاه داده را می فروشد. در سال 2018 ، Oracle سومین شرکت بزرگ نرم افزاری با درآمد بود.

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا

Freeagent

10. freeagent

FreeAgent یک نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر است که برای مشاغل کوچک و حسابداران آنها در نظر گرفته شده است. این شرکت در سال 2018 توسط Royal Bank of Scotland با 53 میلیون پوند خریداری شد.

وبسایت شرکت                     صفحه ویکیپدیا

تهیه شده و جمع بندی مطالب توسط گروه حساب سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

بالا
بالا
محتوا
محتوا
نظرات
نظرات
اشتراک
اشتراک