timeline_pre_loader
سال 1397

28 بهمن 1397

دقیقا فردای اون روز بود که دور هم جمع شدیم و نقشه شروع حساب سنتر رو کشیدیم، خب دقیقا چی لازم داریم؟

اول از همه ساخت یک وبسایت ! ( این دقیقا سخت ترین بخش کا ما بود )

یکی از دوستان پیشنهاد داد تا ساخت وبسایت را برون سپاری کنیم و خودمون درگیر ساخت یک وبسایت نشیم ، که واقعا کار آسونی هم نیست! اما من خیلی روی این نکته تاکید داشتم که این وبسایت باید توسط تیم خود ما ساخته بشه، بعد از این قضیه شروع به تحقیق و دیدن آموزش های چگونگی ساخت وبسایت کردیم و متوجه شدیم که ساختن یک سایت همچین هم کار سختی نیست !

4 اسفند 1397

خیلی روش ها برای ساخت یه وبسایت وجود داره ، اولین و سخت ترین راهش اینه که خودمون شروع کنیم به کدنویسی اول از همه زبان برنامه نویسی مون رو انتخاب کنیم و بخش های مختلف سایت رو باهاش طراحی کنیم ، این کار برای ما که حسابداری خونده بودیم و تا اون موقع هم نهایت کاری که کرده بودیم  ساخت و مدیریت کانال تلگرام و اینستاگرام بود، کار آسونی نبود . 🙁

14 اسفند 1397

بعد از کلی بالا پایین بالاخره تونستیم یه روش مناسب ، آسون و مطمئن برای ساخت به وبسایت پیدا کنیم و اون وردپرس بود، یه توضیح کوتاه اگر بخوام بدم وردپرس یه Content management system هست که به فارسی میشه سیستم مدیریت محتوا و به اختصار بهش میگن CMS ، این سیستم بهتون اجازه راه اندازی یه کسب و کار رو با کم ترین هزینه میده ( در همین حد توضیح میدم دیگه بقیشو برید خودتون اگر علاقهمند هستید سرچ کنید.

25 اسفند 1397

شروع به دیدن فیلم های آموزشی آنلاین کردیم ، خیلی از محتوا ها رایگان بود و یه چند تا از که خیلی تخصصی بود هم با هزینه تهیه کردیم و دیدیم ، در کل میتونم بگم اگر انگیزه وجود داشته باشه هیچ کاری سخت نیست.

سال 1398

5 فروردین 1398

تقریبا تمام ویدیو های آموزشی که برای شروع ساخت یک وبسایت در وردپرس لازم بود رو دیدیم و دیگه زمانش رسیده بود تا به صورت عملی وارد بشیم . پس اولین کاری که کردیم این بود که ( راستی یه چیزی که فراموش کرده بودم بگم اینه که از همون روز اول درگیر انتخاب یک اسم مناسب هم بودیم که در آخر دامنه hesabcenter رو انتخاب کردیم ) رفتیم یک هاست و دامنه مورد نظر خودمون رو خریدیم و استارت کار رو زدیم.

12 فروردین 1398

از اون موقع که شروع به ساخت سایت کردیم بچه های گروه بالای 15 تا طرح روی سایت امتحان کردن و میتونم بگم هرچقدر که جلوتر میرفتیم کار سخت تر و گیج کننده تر میشد، چون هر کسی بنا به سلیقه شخصی خودش نظر میداد و خب سلیقه ها هم کاملا متفاوت !

29 اردیبهشت 1398

دیگه تقریبا میشه گفت ما وارد فاز جدی این قضیه شده بودیم و از هر راهی سعی میکردیم علم خودمون رو بالا ببریم ، برای همین از کار فعلی خودمون استعفاء دادیم تا دیگه به صورت تمام وقت کار کنیم.

18 خرداد 1398

به اتقاق نظر رسیدیم و به یک طرح مورد تایید تمام اعضای گروه شروع به ساخت صفحات و نقشه کلی حساب سنتر کردیم.

25 خرداد 1398

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

 

بعد از این همه ماجرا تقریبا زیر ساخت وبسایت آماده شد و تونستیم اولین محصول خودمون که نرم افزار حسابداری سپیدار بود رو توی وبسایت معرفی کنیم.

یه توضیح کوتاه اگر بدم نرم افزار سپیدار یه نرم افزار حسابداریه که مخصوص شرکت های کوچک و متوسط ساخته شده ، این نرم افزار متناسب با نیاز 4 نوع شرکت قابل شخصی سازی هست و شما میتونید توی این نرم افزار تمام فرایند مالی خودتون رو دنبال کنید.

28 خرداد 1398

نرم افزار فروشگاهی حسابداری دشت همکاران سیستم

دومین محصولی که در سایت معرفی کردیم نرم افزار فروشگاهی دشت بود، که شامل 6 تا نسخه  عمومی، آرایشی بهداشتی، املاک، سوپرمارکت، طلا و جواهر و پوشاک می باشد.

نرم افزار دشت هم مخصوص هر نوع فروشگاهی میتونه شخصی سازی بشه و تمام امکانات مورد نیاز یک فروشگاه از قبیل فاکتور ، اتصال به دستگاه کارتخوان ، اتصال به ترازو و… رو داره .

25 آذر 1398

آموزش صفر تا صد گان نرم افزار سپیدار

اولین دوره آموزش آنلاین ما آماده شد، دوره آموزش نرم افزار سپیدار در ابتدا در 40 قسمت و مجموعا 40 قسمت برای 5 سیستم اصلی نرم افزار سپیدار ضبط شده و حالا آماده بارگذاری و انتشار در وبسایت است، ضبط این دوره باعث کسب تجربیات زیادی شد؛ با تمام وجود امیدوار هستیم که این دوره مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیره تا ما با انرژی بیشتری به فعالیت خودمون ادامه بدیم.

13 خرداد 1399

آموزش عملیات استقرار نرم افزار سپیدار

دوره غیر رایگان آموزش عملیات اول دوره نرم افزار سپیدار هم تکمیل شد و با موفقیت در سایت قرار گرفت، در واقع این اولین قدم برای ما بود که بالاخره بعد از کلی زحمت  و کلی آموزش رایگان اولین کسب درآمد واقعی خودمون رو از وبسایت داشته باشیم.

28 خرداد 1399

سوالات متداول

بخش جدیدی رو به وبسایت به نام سوالات متداول اضافه کردیم، هدف از این بخش پاسخ گویی به سوالات پرتکرار نرم افزار سپیدار و نرم افزار دشت در حساب سنتر است.

فهرست