با حساب سنتر بیشتر آشنا شوید

برای کسانی که به پشت صحنه علاقه دارند

هر کسب و کاری با توجه به نوع و اندازه خود نیاز به مدریت حساب های خود داره ، نیاز داره بتونه با مشتریانش تعامل بیشتری داشته باشه تا فروشش رو افزایش بده و زودتر پیشرفت کنه ، هر کسب و کاری نیاز داره بهترین راهکارهارو توی حوزه خودش بدونه تا از هدر رفت منابع بیشترین جلوگیری رو انجام بده ، راه حل ما برای این مساله حساب سنتر بود.

راهی برای آنکه در غنی شدن و افزایش کیفیت سطح کسب و کارها ، نقشی داشته باشیم .

حساب سنتر چی کار میکنه؟

ما به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای به فروش نرم افزار حسابداری و نرم افزار CRM میپردازیم ، این نرم افزار هارو از صفر تا صد آموزش میدیم و درصورت نیاز شما پشتیبانی میکنیم ؛ در کنار این ها حساب سنتر خدمات دیگری هم مانند خدمات مالی را به صورت پروژه ای انجام میدهد .

گروه حساب سنتر
داستان حساب سنتر

داستان ما

پروژه ساخت حساب سنتر از اوایل سال 1398 کلید خورد ، ساخت وبسایت و محتوا تقریبا 9 ماه زمان برد ، درحال حاضر سایت حساب سنتر آماده خدمات دهی به مشتریان عزیز میباشد ولی همچنان بروزرسانی سایت ادامه دارد و به قول معروف : “حکایت همچنان باقیست”

حساب سنتر چرا فقط با چند برند خاص همکاری میکند؟

اگر بخوام خیلی ساده و در یک جمله جواب این سوال را بدهم ، جواب اینه : ما به جای شما تحقیق کردیم ؛ اما با چه معیار هایی و چگونه ؟ اجازه بدید تا برای شما شرح بدم.

ما اگر بخوایم یک گوشی موبایل خریداری کنیم، به چه نکاتی توجه میکنیم؟

  • برندی رو انتخاب میکنیم که امتحان خودش رو پس داده باشه.
  • نیاز خودمون از خرید چیه؟ مثلا من گوشی هایی رو میخرم که دوربین خوبی دارن چون زیاد عکس میگیرم.
  • من معمولا موبایلی رو میخرم که گارانتی داشته باشه تا خیالم از اورجینال بودن دستگاه راحت باشه.
  • خدمات پس از فروش برای من خیلی مهمه چون ممکنه مثلا صفحه گوشیم بشکنه و مجبور بشم گوشی رو تعمیر کنم.
  • من معمولا گوشی هایی خاص که با تعداد کم تولید میشن رو نمیخرم چون اگر به مشکلی خوردم بتونم از دوستانم کمک بگیرم ، درواقع سراغ پرفروش ها میرم چون میدونم اگر مشکلی باشه برای تعداد زیادی از مشتریان پیش میاد و شرکت تولید کننده این مشکل رو حل میکنه، به صورت علمی به این روش میگن ” تایید جمع ” که میشه گفت کار درستیه.

دیدید خیلی ساده بود ، شما اگر برای خرید یک نرم افزار حسابداری یا نرم افزار CRM خود هم به همین شکل برید و فاکتور هایی مانند : برند معتبر ، نیازسنجی خودمان ، خدمات پس از فروش و جامعه آماری مشتری بالا رو در نظر بگیرید میتونید یک نرم افزار عالی انتخاب کنید، البته ما در حساب سنتر به جر معیار نیازسنجی که مربوط به شماست تمام محصولاتمان رو بررسی کردیم و مورد تایید مجموعه ما میباشند.

درباره حساب سنتر