افتتاحیه نرم افزار سپیدار

آموزش عملیات استقرار سپیدار (افتتاحیه)

مدرس: بهنام رجبی

تعداد جلسات: 14 جلسه

مدت دوره: 10 ساعت

حجم فایل: 2100 مگابایت

کیفیت: Full HD

down-arrow

قسمت یک: آشنایی و بررسی دوره استقرار   (رایگان)

در این قسمت کمی با دوره استقرار سپیدار و هدف ایجاد آن آشنا میشویم و به پنج سوال اساسی در مورد دوره استقرار پاسخ میدهیم، همچنین مسیر راهنما (اینفوگرافیک) آموزش نرم افزار سپیدار را مشاهده و آن را بررسی میکنیم.

قسمت دوم: بررسی ساختار دوره   (رایگان)

دوره استقرار (عملیات اول دوره) در 14 قسمت و مجموعا 10 ساعت آماده شده، در این قسمت به بررسی محتوا هر قسمت میپردازیم، و تک تک قسمت ها را بررسی میکنیم.

قسمت سوم: تعریف استقرار  (رایگان)

در قسمت سوم از دوره آموزش استقرار سپیدار، اول از همه به مفهوم کلمه استقرار میپردازیم، اینکه کلمه استقرار در لغت به چه معناست و در حسابداری چه کاربردی دارد، موضوعاتی است که در ویدیو قسمت سوم آن را مشاهده خواهیدد کرد.

سرفصل های دوره استقرار

قسمت اول: آشنایی و بررسی اولیه دوره

در این قسمت به بررسی کلی ساختار دوره و پاسخ به سوالات پیرامون آن میپردازیم.


قسمت دوم: آشنایی با ساختار دوره

دوره استقرار در 14 قسمت و مجموعا 10 ساعت تهیه شده است، با کمک قسمت دوم این دوره، یک آشنایی مختصری نسبت به بقیه قسمت ها پیدا میکنیم و متوجه میشویم که در محتوا هر قسمت چه مباحثی جریان دارد.


قسمت سوم: تعریف مفهوم استقرار

قبل از شروع به آموزش نیاز هست که کمی با مفهوم و معنی لغت استقرار آشنا شویم، در قسمت سوم به این مبحث پرداخته ایم و شما کاملا با معنای کلمه استقرار آشنا میشوید.


قسمت چهارم: نصب کامل نرم افزار

اولین قدم در استقرار هر نرم افزار حسابداری، نصب آن بر روی سیستم هاست، در قسمت چهارم 2 روش نصب شبکه و نصب تک کاربره به صورت کامل آموزش شده است.


قسمت پنجم: معرفی سناریو آموزشی

هر دوره آموزشی برای یادگیری اصولی تر و درست تر نیاز به یک چارت آموزشی مشخص و دقیق دارد، در قسمت پنجم با فایل PDF ای آشنا میشویم که این فایل را در دوره سناریو مینامیم.


قسمت ششم: انجام عملیات پایه

بعد از نصب و آشنایی با سناریو نوبت به آن رسیده که وارد نرم افزار سپیدار شویم و عملیات افتتاحیه خود را آغاز کنیم، در قسمت ششم 3 عملیات اصلی و با اهمیت که قبل از هر چیز نیاز هست به آن توجه ویژه ای شود آموزش داده شده است.


قسمت هفتم: تنظیم و بررسی تنظیمات اولیه

حال که عملیات پایه را انجام داده ایم، قبل از شروع به ثبت اسناد، باید به سراغ تنظیمات برویم و تنظیمات را طبق نیاز هایمان شخصی سازی کنیم؛ در این قسمت به کاربرد تک تک المان های تنظیمات پرداخته شده است.


قسمت هشتم: استقرار تامین کنندگان و انبار

حال که تمام تنظیمات اساسی سپیدار انجام شده نوبت به استقرار سیستم ها رسیده، در قسمت هشتم استقرار سیستم تامین کنندگان و انبار آغاز میشود و تک تک مراحل آن توضیح داده شده است.


قسمت نهم: استقرار مشتریان و فروش

در قسمت نهم از دوره استقرار، به استقرار سیستم مشتریان و فروش پرداخته شده و تمامی مراحل آن به ترتیتب گفته شده است.


قسمت دهم: دریافت و پرداخت

در قسمت دهم از دوره استقرار به استقرار سیستم دریافت و پرداخت و مراحل و فرآیند های موجود در آن پرداخته شده و تک تک مراحل به صورت کامل توضیح داده شده است.


قسمت یازدهم: استقرار حقوق و دستمزد

این قسمت به موضوع استقرار کارمندان و راه اندازی سیستم حقوق و دستمزد پرداخته و تمامی مراحل به صورت امل توضیح داده شده است.


قسمت دوازدهم: استقرار دارایی ثابت

دارایی ثابت جزء جدایی ناپذیر در فرآیند مالی شرکت هاست، در این قسمت به صورت کامل با فرآیند استقرار دارایی ثابت میپردازیم.


قسمت سیزدهم: استقرار حسابداری و تراز افتتاحیه

میتوان گفت قسمت سیزدهم مهمترین قسمت دوره استقرار میباشد، نتیجه تمام فرآیند ها و مراحلی که در قسمت های گذشته طی کرده ایم، در این قسمت نشان داده خواهد شد؛ در این قسمت همنین سند افتتاحیه سیستمی صادر، اصلاحات آن تا رسیدن به تراز درست افتتاحیه انجام خوهد شد؛ محتوای آموزشی در قسمت سیزدهم به اتمام میرسد.


قسمت چهاردهم: جمع بندی و مشاوره

این قسمت برای دانشجویان و علاقه مندان به یادگیری نرم افزار سپیدار است؛ این قسمت در رابطه با مسیر و هدف تان در مسیر آموزش نرم افزا سپیدار صحبت شده است.


تاریخچه آپدیت ها

1399/09/25: ضبط مجدد دوره استقرار و اصلاح ساختار ها و طبقه بندی جدید تر سیستم ها

1399/10/16: اضافه شدن آموزش نصب سپیدار چند کاربره

1399/11/15: اضافه بخش بستن سند افتتاحیه و تراز افتتاحیه

قوانین استفاده

تمامی دوره های غیر رایگان حساب سنتر دارای قفل دیجیتال و محافظت شده هستند، دوره های خریداری شده فقط قابل استفاده برای شخص خریدار در 2 دستگاه شامل یک دستگاه ویندوزی و یک دستگاه اندرویدی میباشد.

دوره های خریداری شده محدودیت تماشا ندارند و کاربران بدون محدودیت در تعداد دفعات دفعات تماشا و بدون محدودیت در زمان تماشا میتوانند از دوره های استفاده کنند.


درصورتی که درخواست استفاده بیشتر از 2 دستگاه را در استفاده از دوره های خریداری شده دارید لطفا در ابتدا قوانین سایت را مطالعه فرمایید، سپس از راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

عملیات استقرار نرم افزار سپیدار چیست؟

فرقی نمیکند نرم افزار حسابداری سپیدار را خریداری کرده باشید یا نرم افزار حسابداری شرکت های دیگر را، حتی سطح نرم افزار هم مهم نیست، یعنی چه نرم افزار حسابداری در سطح فروشگاه ها یا نرم افزار حسابداری در سطح شرکت های کوچک، متوسط یا بزرگ؛ در همه نرم افزار های مالی ما باید عملیات استقرار را در شروع کار خود انجام دهیم.

حالا سوال اینجاست: عملیات استقرار نرم افزار چیست؟

عملیات استقرار یا عملیات ابتدای دوره نرم افزار حسابداری مجموعه اطلاعات پایه ای است که باید در ابتدای کار خود وارد نرم افزار مالی خود کنیم؛ این عملیات فقط لازم است در سال آغازین شروع کار ما انجام شود.

در عملیات ابتدای دوره یا استقرار نرم افزار چه اطلاعاتی وارد میشود؟

اول از همه باید بدانیم که اصلا چرا باید عملیات استقرار را انجام دهیم؟! خب بیایید 2 سناریو متفاوت را بررسی کنیم:

1- فرض کنیم شرکتی تازه تاسیس داریم و نرم افزار سپیدار را خریداری کرده ایم:

New Business

در این صورت این شرکت تازه تاسیس شامل اطلاعاتی است که نرم افزار مالی ما باید از آن ها با خبر باشد، مثل: مقدار آورده شرکا، مشخصات کارمندان، لیست انبار ها، لیست اسامی و مشخصات کالا و خدمات، حساب های بانکی شرکت، مشخصات مشتریان، تامین کنندگان و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی و…

همان طور که مشاهده کردید حتی شرکتی تازه تاسیس هم کلی اطلاعات پایه استقراری دارد که باید همه این اطلاعات را در نرم افزار مالی خود ثبت کند.

2- شرکتی که 5 سال از تاسیسش میگذرد و امروز نرم افزار مالی خود را خریداری کرده است:

خب در سناریو اول دیدیم که با 2 جین اطلاعات روبهرو هستیم که باید وارد نرم افزار حسابداری خود کنیم، اما حالا در اینجا میتوانیم یگوییم با 4 جین اطلاعات روبه رو هستیم، یعنی علاوه برتمامی اطلاعات سناریو اول، باید اطلاعاتی مانند، مانده اول دوره انبارها، بانک ها، صندوق ها، مانده مشتریان، تامین کنندگان، حساب ها، استحلاک انباشته دارایی ها، اسناد دریافتی و پرداختی بین دوره ای و… را نیز ثبت کنیم که با توجه به حجم گردش حساب آن شرکت مقادیر این اطلاعات میتواند متفاوت باشد.

سوالات متداول

استقرار سیستم حسابداری چیست؟

استقرار به معنای مستقر شدن است؛ اما در حسابداری کاربرد متفاوتی دارد، زمانی که نرم افزار حسابداری خریداری میکنیم، نرم افزار ما نیاز به عملیات استقرار سیستم دارد. در حسابداری عملیات استقرار را عملیات اول دوره یا عملیات ابتدای دوره هم میتوان نامید.


چرا عملیات استقرار یا اول دوره مهم است؟

پایه و اساس سیستم حسابداری شما با عملیات استقرار شکل میگیرد؛ این عملیات استقرار است که شکل و ساختار اولیه سیستم شما را میسازد و شما بر اساس یک ساختار استاندارد میتوانید از تمامی امکانات یک نرم افزار مالی در گزارش گری و ثبت و بایگانی اطلاعات استفاده نمایید.


خودم میتوانم عملیات استقرار را انجام دهم؟

بله؛ با کمک دوره پیشرفته استقرار و راه اندازی نرم افزار سپیدار به راحتی میتوانید این عملیات را در سیستم خود انجام دهید؛ دوره استقرار تهیه شده توسط گروه حساب سنتر، قدم به قدم شما را همراهی میکند تا عملیات استقرار خود را به درستی انجام دهید.


چرا عملیات استقرار را از حساب سنتر تهیه کنیم؟

مجموعه حساب سنتر به مدت 4 سال به صورت تخصصی در زمینه فروش، آموزش، استقرار و پیاده سازی نرم افزار های مالی فعالیت میکنید؛ این آموزش ویدیویی چکیده ای با ارزش از تمام تجربیات ما در این سال ها است، این آموزش ویدیویی قدم به قدم شما را در مسیر پیاده سازی درست نرم افزار مالی سپیدار راهنمایی میکند.


نظرات شما

نظرات خود را در مورد دوره آموزش راه اندازی نرم افزار سپیدار بیان کنید 🙂

36 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • zhr.falah
  1400-06-21 22:07

  سلام وقت بخیر
  برای راه اندازی و افتتاحیه
  در قسمت رسید انبار مبلغ و موجودی خواسته شده، مبلغ موجودی اول دوره چطور ثبت گردد و توضیح کاملی از رسید انبار میفرمایید

  پاسخ
  • سلام زهرا عزیز
   بله در مورد موجودی اول دوره انبار ها در دوره استقرار کامل این موضوع آموزش داده شده است.
   سپاس از همراهی شما

 • zhr.falah
  1400-06-21 22:02

  سلام وقت بخیر
  آموزش با توجه به نکات حسابداری می باشد
  یا صرفا فقط آموزش نرم افزار؟!

  پاسخ
 • محمد
  1400-04-05 15:07

  سلام
  خسته نباشید
  در برنامه راهکاران از چه طریقی میتونم کارتکس گروهی انبار رو بگیرم؟ یعنی از چند یاهمه کالا کارتکس گروهی و یکجا بگیرم؟

  پاسخ
  • سلام محمد عزیز
   از طریق گزارش مرور مبلغی انبار در تب اقلام میتوانید این گزارش را بسازید.
   سپاس از همراهی شما

 • سلام
  وقتتون بخیر
  من می‌خوام برای شرکتی که از نرم افزار رافع 7 استفاده می‌کنه برم ولی می‌خوام کنارش از آموزش های پیشرفته سپیدار هم استفاده کنم
  با استفاده از نسخه آموزشی سپیدار که خودم دارم
  یه سوالی داشتم که می‌خوام ازتون بپرسم که ممکنه تو رفتن یا نرفتنم به اون شرکت تاثیر بذاره
  می‌دونم که نرم افزار رافع 7 قدیمی و گرافیک ضعیفی داره که مهم نیست ولی آیا از نظر امکانات در حد و اندازه سپیدار هست؟ و میشه ازش به عنوان یادگیری کامل حسابداری استفاده کرد؟ و ترازنامه گرفت ازش ؟ و بهای تمام شده محاسبه کرد؟

  پاسخ
  • سلام علی عزیز
   متاسفانه با نرم افزار رافع به صورت کامل آشنایی ندارم؛ چند مورد از مشتریان ما که نرم افزار سپیدار را تهیه کردند از رافع استفاده میکردند و خیلی راضی نبودند.
   نرم افزار سپیدار به تنهایی بازار شغلی مناسبی دارد و به دلیل داشتن ساختار کامل و استاندارد اکثر مراکز آموزشی سپیدار را مبنای آموزش خود قرار میدهند.
   اگر هدفتان یادگیری سپیدار و ورود به بازار کار سپیدار است؛ دوره های پیشرفته را به شما پیشنهاد میکنم، اما اگر هدفتان یادگیری نرم افزار رافع است؛ دوره های پیشرفته را پیشنهاد نمیکنم چون ساختار و امکانات نرم افزار ها خیلی متفاوت است.
   سپاس از همراهی شما

  • سلام
   ممنون از پاسخ شما
   من میخوام کلا حسابداری رو یاد بگیرم و میخواستم از آموزش پیشرفته استقرار و تولیدی شما هم استفاده کنم
   ولی جایی که میخوام مشغول به کار بشم از رافع 7 استفاده میکنن میخواستم بدونم که از اون برنامه های آشغال چهار پنج تومنی هست یا برنامه خوبی هست؟ و میشه اصول اولیه رو باهاش کامل یاد گرفت مخصوصا بخش خزانه و ثبت ها و گرفتن گزارش ترازنامه؟
   یه جای دیگه ای هم هست که یه شرکت دور هست که از سپیدار استفاده میکنند ولی 7-8 نفر حسابدار داره و اونجا محدودیت دسترسی به سپیدار خواهم داشت ولی اینجا تنها هستم و کل برنامه رافع در اختیارم خواهد بود

  • سلام علی عزیز
   چون با رافع آشنایی کاملی ندارم؛ نمیتونم قیاس درستی انجام بدم؛ اما پیشنهاد میکنم در شرکتی که سپیدار داره مشغول به کار بشید به دلایل زیر:

   1- سپیدار ساختار استانداردی داره؛ حتی اگر محدودیت دسترسی داشته باشید، میتونید از نسخه آموزشی که تمام امکانات رو داره استفاده کنید.
   2- ترجیحا در شروع کار خود حتما در جایی مشغول شوید که همکاران دیگری نیز باشند تا بتوانید از تجربه دیگران نیز استفاده کنید، 1 سال اول کار حسابداری همیشه سختی هایی خواهد داشت، حداقل در جایی استخدام شوید که ارزش سختی کشیدن داشته باشه و چند برابر اون سختی ها تجربه کسب کنید.
   3- فراگیری و کسب تجربه در سپیدار برای شما مفیدتر خواهد بود، زیرا بازار کار به مراتب بزرگتری داره و معمولا شرکت های پر درآمد تر سمت سپیدار میروند.

   من با توجه به اطلاعات کمی که از پیام شما دریافت نمودم؛ شرکتی که سپیدار دارد را پیشنهاد میکنم، اما مسلما فاکتور های دیگری نیز وجود دارد که در انتخاب شما تاثیر گذار خواهد بود.

   سپاس از همراهی شما

 • سلام
  یک نوع کالا (فقط رنگش فرق داشته باشه ولی همون مدل و کیفیت و جنس باشه) رو کالای واحد براش تعریف کنیم یا کالای متفاوت با ذکر رنگ؟ بعد اگر کالای واحد تعریف کردیم از جای دیگه میشه تفاوت رنگ براش گذاشت جوری که رنگ ها و تولید و موجودیشون معلوم و مشخص بشه؟

  پاسخ
  • سلام علی عزیز
   این بستگی به این دارد که میخواهید موجودی کالای با رنگ متفاوت را به تفکیک در سیستم داشته باشید یا خیر
   اگر میخواهید موجودی ها را جدا داشته باشید، باید جداگانه نیز تعریف کنید.
   سپاس از همراهی شما

  • ممنون
   میخواهم جدا داشته باشم ولی در فاکتور این موارد نوشته نشود

  • سلام علی عزیز
   امکانش هست، تماس بگیرید تا با نیاز سنجی دقیق تر راهکار درستی را به شما ارئه دهیم.
   سپاس از همراهی شما

 • پری سیما
  1399-08-11 12:27

  سلام
  2 مورد بود یکی در خصوص تکمیل کار شما و دیگری سوالی

  در متون راهنما نگاهی کردم تمامی استقرار بخش ها رعایت شده است ولی بحثی در خصوص استقرار پیمانکاری خالی هست (مثلا قرارداد پیمانکاری)
  حیف بود چون کیفیت کار تیم بالا بود خواستم اشاره ای کرده باشم

  و اینکه عامل محاسبه در تامین کنندگان و انبار دقیقا چه کاری را انجام میدهد ؟

  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • سلام پری عزیز
   1- در خصوص استقرار سیستم پیمانکاری؛ این مورد در برنامه کار قرار دارد و به دوره اضافه خواهد شد
   2- فرمول و يا عامل محاسبه براي يك سري از كالاهايي كه واحد اصلي انها با يك فرمول خاصي محاسبه ميشود مورد استفاده قرار ميگيرد مثلا كالايي كه طول عرض و ارتفاع دارد مي توان از عامل استفاده كرد تا واحد اصلي كالا محاسبه گردد.

   سپاس از همراهی شما

 • میهمان
  1399-07-30 23:07

  سلام و وقت بخیر
  در دوره استقرار برای ثبت سریالی ، مثالی از گوشی های همراه را آورید و بسیار جالب بود
  من در نسخه آزمایشی این کار را انجام دادم و موفق شدم و ممنون از شما هستم ، ولی سوال پیش آمده این است چگونه می توان از شماره های تکراری جلوگیری بعمل آورد ؟ (منظور شماره سریالی را ثبت کرده ایم فردا بدون جستجوی آن ، اشتباهی با آن شماره سریال با کالا را وارد انبار می کنیم) …. اگر نمیشود پیشنهادی شما دارید برای این مشکل اشتباهی ثبت مجدد سریالی برای کالایی

  پاسخ
  • سلام کاربر عزیز
   سپاس از حسن نظر شما، لطفا از نام و ایمیل حقیقی خود در ارسال پیام ها استفاده نمایید.
   برای کد کالا این حساسیت وجود دارد، اما متاسفانه برای سریال کالا این امکان وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

  • تارا
   1400-05-06 19:52

   سلام و وقت بخیر
   من میخوام دوره های پیشرفته رو تهیه کنم
   خواستم بدونم چرا هزینه اش بالاست نسبت به پکیجی که حتی خود شرکت سپیدار ارائه میده

  • سلام تارا عزیز
   قیمت پکیج ها با توجه به محتوای آنها قیمت گذاری شده است؛ پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات بییشتر با شماره 02188800150 تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 • مهرداد
  1399-07-29 22:49

  سلام.وقت بخیر.
  تشکر می کنم بابت قرار دادن دوره آموزشی مقدماتی.
  آیا در دوره پیشرفته آموزش دارایی ثابت را قرار می دهید یا خیر؟

  پاسخ
 • احمد
  1399-07-17 12:10

  سلام
  در بخش استقرار تمام بخش های دارایی ثابت و پیمانکاری مثل دوره رایگان توضیح مختصر داده میشه؟

  پاسخ
  • سلام احمد عزیز
   در دوره استقرار فرآیند راه اندازی سیستم ها انجام میشه، فرم هایی که در فرآیند اول دوره هستند کامل توضیح داده میشه اما با فرم هایی که مربوط به فرآیند طی دوره و پایان دوره هستند اشاره ای نمیشه.
   سپاس از همراهی شما

 • یاشار
  1399-06-03 22:55

  سلام روزتون بخیر
  آموزش بسیار عالی و کامل بود ممنون، فقط آقای رجبی ما در مجموعمون الان یک چالشی داریم، ما الان با کمک این آموزش شما اکثر مراحل عملیات استقرار سپیدار رو انجام دادیم ولی چون اطلاعات رو از یک نرم افزار دیگه میاریم، بخش مربوط به کالا هامون تعدادش بالای 8000 تا و تعداد مشتری و تامین کنندهامون بالای 20،000 تاس (چون ما اطلاعات تمام مشتریهامون رو ثبت میکنیم و نیاز داریم که در سپیدار هم باشن) این اطلاعات باید تماما وارد بشه؟ یا برای این موضوع راهکاری هست که مثلا سیستمی اینارو انتقال بدید؟ اگر هزینه ای هم داره ما مشکلی نداریم. ممنون میشم به این سوال من پاسخ بدید و کمکمون کنید.

  پاسخ
  • سلام یاشار عزیز
   ممنون که بعد از دیدن این دوره نظر خودتون رو با ما به اشتراک قرار داده اید.
   بله، ثبت اطلاعات مربوط به فهرست کالاها و فهرست مشتریان و تامین کنندگان شما میتوانیم از کانورت اطلاعات از طریق اکسل استفاده کنیم، پیشنهاد میکنم اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید با شماره 88800150 – 021 تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما کاربر گرامی

 • محمد زرندی
  1399-06-03 22:51

  سلام آقا بهنام عزیز
  من آموزش های رایگان شمارو دیدم و خیلی هم عالی بود، در این آموزش نکات جدید گفته میشه؟

  پاسخ
  • سلام محمد عزیز
   در آموزش های رایگان صرفا به صورت فیلدی بخش ها مختلف سپیدار طبق ترتیب مشخص آموزش داده شده است، اما در دوره رایگان سپیدار هیچ سناریویی مطرح و بررسی نشده است، اما دوره عملیات ابتدای سال سپیدار به صورت سناریو محور به استقرار سیستم های سپیدار میپردازد و به ترتیب تمامی مراحل این عملیات را در سپیدار پوشش میدهد.

 • amir hesam
  1399-06-03 22:48

  آموزش واقعا کاربردی خوبی بود
  مخصوصا نکاتی که در رابطه با فایل های پشتیبان فرمودید یکی از مشکلات مارو حل کرد.

  پاسخ
  • سلام امیرحسام عزیز
   ممنون که بعد از دیدن این دوره نظرتون رو با ما با اشتراک قرار داده اید.
   از همراهی شما سپاسگذاریم

 • فائزه
  1399-06-03 22:47

  سلام وقتتون بخیر، ببخشید اینجا سوال میپرسم
  زمانی که میخوایم سند افتتاحیه بزنیم میریم از بخش شرکت اینکارو انجام میدیم، میخواستم بدونم اگر از اونجا نزنیم و خودمون دستی بزنیم مشکلی به وجود میاد؟
  پیشاپیش از پاسخ گویی شما سپاس گذارم

  پاسخ
  • سلام فائزه عزیز
   خیر به ضورت دستی نمیشه، اگر فرضا این کار رو انجان بدهیم، در در پایان سال مالی به مشکل جدی برخورد میکنیم و نمیتونیم سال مالی را ببندیم، حتما سعی کنید مراحل عملیات اول دوره را طبق آموزش جلو بروید.

   سپاس از همراهی شما کاربر گرامی

 • فرشید روحی
  1399-06-03 22:45

  دوره واقعا کامل و خوبی بود، خسته نباشید میگم بهتون آقای رجبی

  پاسخ
  • سلام فرشید عزیز
   خیلی خوشحالیم که این دوره برای شما رضایت بخش بوده است.
   سپاس از همراهی شما

 • نازنین
  1399-06-03 22:44

  سلام، منظورتون از اینکه گفتید ترازنامه بالانس میشه چی بود؟

  پاسخ
  • سلام نازنین عزیز
   زمانی که سند افتتاحیه را صادر میکنیم تمامی مانده های افتتاحیه را به یک معین انتظامی انتقال میدهیم، با انجام اینکار ترازنامه از حالت بالانس خارج میشه و با راهکار ارائه شده در این آموزش این موضوع برطرف میشود.
   ممنونیم از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

اشتراک گذاری

دوره آموزش راه اندازی نرم افزار سپیدار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بالا
بالا
مقاله
مقاله
نظرات
نظرات
اشتراک
اشتراک
فهرست